Warunki sprzedaży

Zamówienia

Zamówienia można składać poprzez e-mail lub telefonicznie podając nr katalogowy oraz ilość pakietów (rozmiarówek) z wybranego modelu. Możliwy również odbiór osobisty w hurtownii. Hurtownia odzieży czynna codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16.


Wysyłka

Towar wysyłamy w ciągu 24 h od złożenia zamówienia, w uzasadnionych sytuacjach ten czas może ulec wydłużeniu. Koszt wysyłki ponosi kupujący-koszt 25zł brutto(paczka do 30kg).
 


Reklamacje

W przypadku wadliwego towaru klient ma prawo do wymiany towaru na pełnowartościowy pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki . Towar należy odesłać na adres firmy. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient. Gdy w chwili otrzymywania przesyłki opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania należy w obecności dostarczającego sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij